W których mediach warto się reklamować?

Na pewno istnieje wiele miejsc, w których bez żadnych większych problemów można przedstawić swój produkt. O czym należy pamiętać w przypadku reklamy internetowej na stronach www? Przede wszystkim warto wymienić to, że tak w zasadzie są tutaj żelazne zasady o jakich nie należy zapominać.

 

O czym dokładnie w tym przypadku należy pamiętać, aby tak w zasadzie przeglądający nie chciał wyjść od razu ze strony www tak szybo jak się na nią dostał?

Aby reklama na twojej stronie internetowej mogła Ci przynieść potencjalnie jakąś korzyść musisz przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, że tak w zasadzie nie należy przesadzać z liczbą wyskakujących okienek.

Warto mieć świadomość tego, że nikt nie lubi tego jeśli na ekranie pojawia się pewien obrazek reklamy i nie ma żadnej bezpiecznej możliwości jego zamknięcia.

Zamierzając uniknąć tego rodzaju techniki warto odmówić sobie tego systemu. Żaden Internauta nie będzie odwiedzał naszej strony z przyjemnością ponieważ reklama może każdego zirytować.

Coś o czym należy pamiętać w przypadku dobrej strony internetowej to z pewnością chęć zareklamowania jej w odpowiedni sposób. Jak do tego podejść? Przede wszystkim warto się zdecydować na to, aby na głównej stronie nie pojawiała się żadna muzyka w tle.

Nie należy wstawiać nawet swojej ulubionej muzyki w stylu disco polo lub techno.

Z tych praktyk należy w jak najszybszym tempie odejść.

Nie wszyscy użytkownicy posiadają funkcję AdBlocka. Na niektórych stronach liczba reklam może być bardzo duża. Jeśli chodzi tak w zasadzie o ten element to także należy z niego zrezygnować ponieważ to będzie odrzucać wszystkich odwiedzających nasz portal.

Obecnie co raz więcej osób jednak zamiast tradycyjnych stron www decyduję się na to, aby przede wszystkim przedstawiać swoją ofertę za pomocą portalu YouTube. W tym przypadku warto zdać sobie sprawę z tego aby tak w zasadzie skorzystać z kilku form reklamy, które mogą przybliżać do wypromowaniu. Jedną z nich może być Google Adwords. To właśnie za jego sprawą można udostępniać odpowiednio video z funkcją reklamy (jako jej pominięcie lub jej brak). Wiele znanych marek światowych korzysta z tego rodzaju systemu gdyż to właśnie on może dawać dość sporą część korzyści.

Warto w pewien sposób współpracować z twórcami filmów. W jaki sposób należy tego dokonać? Wystarczy skorzystać z tego systemu aby popularna osoba na portalu YouTube w swoim krótkim występie odpowiednio ulokowała produkt.

Jeśli chodzi o reklamy bardziej długoterminowe należy powiedzieć o tym, że tak w zasadzie tutaj sama marka może wprowadzać filmy mające na celu wypromowania swoich usług. Co tutaj warto zaznaczyć?

Przede wszystkim na YouTube można założyć swój własny kanał.

Za jego sprawą można prowadzić bardzo udaną interakcję między widzami, którzy na bieżąco będą śledzić dalsze odcinki jakie będą chcieli oglądać. Do bardziej popularnych na pewno warto zaliczać – czytanie komentarzy przez wszystkich widzów w celu określenia tego co zamierzają obejrzeć w następnym odcinku.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi Medialna-Papka.pl

 
 

Katagoria: porady marketingowe, Aktualności
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2018  razy.